KS Polanin Strzałkowo - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kasztelania Brudzew - Polanin Strzałkowo 4:0
  • Płomień Nekla - Polonus Kazimierz Biskupi 1:3
  • Zjednoczeni Rychwał - Tulisia Tuliszków 5:1
  • Warta Eremita Dobrów - Polonia Golina 1:4
  • Wilki Wilczyn - Czarni Ostrowite 4:4
  • Błękitni M±kolno - Orzeł Grzegorzew 0:1
  • Sparta Sklejka Orzechowo - GKS Sompolno 0:2
  • Olimpia Koło - Strażak Licheń Stary 0:0
  •        

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Polanin Strzałkowo - Wilki Wilczyn
Polonia Golina - Olimpia Koło
Strażak Licheń Stary - Sparta Sklejka Orzechowo
GKS Sompolno - Błękitni M±kolno
Tulisia Tuliszków - Płomień Nekla
Czarni Ostrowite - Warta Eremita Dobrów
Orzeł Grzegorzew - Zjednoczeni Rychwał
Polonus Kazimierz Biskupi - Kasztelania Brudzew

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Kasztelania Brudzew 4:0 Polanin Strzałkowo
Płomień Nekla 1:3 Polonus Kazimierz Biskupi
Zjednoczeni Rychwał 5:1 Tulisia Tuliszków
Warta Eremita Dobrów 1:4 Polonia Golina
Wilki Wilczyn 4:4 Czarni Ostrowite
Błękitni M±kolno 0:1 Orzeł Grzegorzew
Sparta Sklejka Orzechowo 0:2 GKS Sompolno
Olimpia Koło 0:0 Strażak Licheń Stary

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 215, wczoraj: 127
ogółem: 790 467

statystyki szczegółowe

PUCHAR POLSKI

PUCHAR POLSKI

 

SEZON 2010/2011

 

RUNDA I

Data zawodów : 07 sierpień 2011 godz. 17:00

Polanin Strzałkowo (Okręgówka)                     -          ZKS II Zagórów (A-klasa)                        1:3

Pozostałe wyniki: http://www.jardersport.pl/puchar-polski-ozpn-konin/sezon=12/puchar=63/index.html

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEZON 2010/2011

RUNDA I

 

Data zawodów : 07 sierpień 2010 (sobota) godz. 17:00

Teleszyna Przykona (B-klasa)                     -           Grom Malanów (A-klasa)                        3:1

Strażak Licheń Stary (A-klasa)                    -           Błękitni M±kolno (A-klasa)                      2:2 k. 6:5

Hetman Orchowo (A-klasa)                         -           Czarni Ostrowite (Okręgówka)               0:0 k. 4:5

Płomień Nekla (A-klasa)                              -           Klafs Orlik Miłosław (Okręgówka)          2:3

 

Data zawodów : 08 sierpień 2010 (niedziela) godz. 17:00

Baszta Wyszyna (A-klasa)                            -           Znicz Władysławów (Okręgówka)              1:2

GKS Lisewo (A-klasa)                                   -           LKS ¦lesin (Okręgówka)                            1:1 k. 5:6

Orzeł Grzegorzew (A-klasa)                         -           Górnik Kłodawa (Okręgówka)                    3:1

Warta Kramsk (B-klasa)                              -           Avans Górnik II Konin (Okręgówka)           1:1 k. 5:4

Błękitni Helenów (A-klasa)                          -           GKS Sompolno (Okręgówka)                     6:2

 

 

RUNDA II

 

Data zawodów: 18 sierpień 2010 (¶roda) godz. 17:30

Lech Kozarzewek (A-klasa)                             -           ZKS Zagórów (Okręgówka)                        0:1

Strażak Licheń Stary (A-klasa)                        -           LKS ¦lesin (Okręgówka)                            0:3

Zjednoczeni Rychwał (Okręgówka)               -           Avans Górnik Konin (3 liga)                         0:4

Znicz Władysławów (Okręgówka)                  -           Olimpia Koło (4 liga)                                    0:1

Czarni Ostrowite (Okręgówka)                       -           SKP Słupca (4 liga)                                      0:4

Orły Huta Łukomska (A-klasa)                       -           Fanclub D±broszyn (Okręgówka)              3:0

Polanin Strzałkowo (A-klasa)                       -           Victoria Wrze¶nia (4 liga)                             3:2

Teleszyna Przykona (B-klasa)                       -           Zryw D±bie (4 liga)                                    1:1 k. 8:9

Warta Krzymów (A-klasa)                               -           Sparta Konin (4 liga)                                1:1 k. 4:2

Kasztelania Brudzew (Okręgówka)             -           Tulisia Tuliszków (Okręgówka)                   5:0

Sparta Sklejka Orzechowo (A-klasa)          -           Orlik Miłosław (Okręgówka)                         2:0

Wilki Wilczyn (A-klasa)                                   -           Sokół Kleczew (4 liga)                                  0:11

Warta Kramsk (B-klasa)                                -           Polonia Golina (Okręgówka)                        0:4

Orzeł Grzegorzew (A-klasa)                           -           Warta Eremita Dobrów (Okręgówka)         1:7

 

Data zawodów: 25 sierpnia 2010 (¶roda) godz. 17:30

Wicher Dobra (Okręgówka)                          -           Orzeł Kawęczyn (A-klasa)                                4:0     

Błękitni Helenów (A-klasa)                           -           Polonus Kazimierz Biskupi (Okręgówka)     5:2

 

 

RUNDA III

 

Data zawodów: 01 wrze¶nia 2010 (¶roda) godz. 17:30

Warta Krzymów (A-klasa)                            -           Olimpia Koło (4 liga)                                     1:1 k. 2:3

Błękitni Helenów (A-klasa)                         -           Polonia Golina (Okręgówka)                             3:2

Wicher Dobra (Okręgówka)                        -         Warta Eremita Dobrów (Okręgówka)                5:3

LKS ¦lesin (Okręgówka)                            -           Avans Górnik Konin (3 liga)                               0:5

Orły Huta Łukomska (A-klasa)                   -           Sokół Kleczew (4 liga)                                       1:8

Sparta Orzechowo (A-klasa)                      -           SKP Słupca (4 liga)                                             2:1

Polanin Strzałkowo (A-klasa)                   -           ZKS Zagórów (Okręgówka)                               3:1

 

Data zawodów: 08 wrze¶nia 2010 (¶roda) godz. 17:30

Kasztelania Brudzew (Okręgówka)           -           Zryw D±bie (4 liga)                                              4:2

 

 

RUNDA IV - ĆWIERĆFINAŁ

 

Data zawodów: 14 wrze¶nia 2010 (wtorek)

Sparta Orzechowo (A-klasa)                      -           Sokół Kleczew (4liga)                                          0:2

 

Data zawodów: 22 wrze¶nia 2010 (¶roda) godz. 16:30

Błękitni Helenów (A-klasa)                        -           Olimpia Koło (4 liga)                                            1:6

Wicher Dobra (Okręgówka)                       -          Kasztelania Brudzew (Okręgówka)                1:1 k. 5:4

 

Data zawodów: 13 marca 2011 (niedziela) godz. 15.00

Polanin Strzałkowo (A-klasa)                    -           Avans Górnik Konin (3 liga)                                  5:1

 

RUNDA V - PÓŁFINAŁ

 

Data zawodów: 12 marca 2011 (sobota) godz 13.00

Olimpia Koło (4 liga)                                   -             Sokół Kleczew (4 liga)                                        1:4

 

Data zawodów: 27 kwietnia 2011 (¶roda) godz 17.00

Polanin Strzałkowo (A-klasa)                    -             Wicher Dobra (Okręgówka)                                2:1

 

RUNDA VI - FINAŁ 

 

Data zawodów: 11 maja 2011 (¶roda) godz. 17.00 (stadion w Kleczewie)

Sokół Kleczew (4 liga)                                 -             Polanin Strzałkowo (A-klasa)                           9:0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Kasztelania BrudzewPolanin Strzałkowo
Kasztelania Brudzew 4:0 Polanin Strzałkowo
2018-04-22, 17:00:00
Brudzew
     

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

  

Terminal Strzałkowo

 

                                                              

 

PAWLAK. PRODUCENT OKIEN I DRZWI PCV

 

 

AUTO-NAPRAWA ROBERT MRÓWCZYŃSKI

 

 

 

 

 

 

PATRONAT MEDIALNY