KS Polanin Strzałkowo - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Polanin Strzałkowo - Błękitni M±kolno 1:2
  • Olimpia Koło - Płomień Nekla 6:0
  • Wilki Wilczyn - Polonus Kazimierz Biskupi 1:2
  • Czarni Ostrowite - Tulisia Tuliszków 2:4
  • Sparta Sklejka Orzechowo - Zjednoczeni Rychwał 4:3
  • Warta Eremita Dobrów - Kasztelania Brudzew 5:3
  • Polonia Golina - Orzeł Grzegorzew 2:6
  • Strażak Licheń Stary - GKS Sompolno 1:4
  •        

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Polanin Strzałkowo 1:2 Błękitni M±kolno
Olimpia Koło 6:0 Płomień Nekla
Wilki Wilczyn 1:2 Polonus Kazimierz Biskupi
Czarni Ostrowite 2:4 Tulisia Tuliszków
Sparta Sklejka Orzechowo 4:3 Zjednoczeni Rychwał
Warta Eremita Dobrów 5:3 Kasztelania Brudzew
Polonia Golina 2:6 Orzeł Grzegorzew
Strażak Licheń Stary 1:4 GKS Sompolno

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 162, wczoraj: 196
ogółem: 808 497

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2018-06-16 Polanin Strzałkowo 1:2 Błękitni M±kolno zobacz ›
30  Strażak Licheń Stary 1:4 GKS Sompolno zobacz ›
30  Polonia Golina 2:6 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
30  Warta Eremita Dobrów 5:3 Kasztelania Brudzew zobacz ›
30  Sparta Sklejka Orzechowo 4:3 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
30  Czarni Ostrowite 2:4 Tulisia Tuliszków zobacz ›
30  Wilki Wilczyn 1:2 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
30  Olimpia Koło 6:0 Płomień Nekla zobacz ›
29  2018-06-10 GKS Sompolno 3:2 Polanin Strzałkowo zobacz ›
29  Płomień Nekla 3:1 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
29  Polonus Kazimierz Biskupi 1:0 Czarni Ostrowite zobacz ›
29  Błękitni M±kolno 1:1 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
29  Zjednoczeni Rychwał 0:2 Olimpia Koło zobacz ›
29  Kasztelania Brudzew 2:8 Wilki Wilczyn zobacz ›
29  Tulisia Tuliszków 7:1 Polonia Golina zobacz ›
29  Orzeł Grzegorzew 4:0 Strażak Licheń Stary zobacz ›
28  2018-06-02 Polanin Strzałkowo 3:2 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
28  GKS Sompolno 2:0 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
28  Czarni Ostrowite 4:0 Kasztelania Brudzew zobacz ›
28  Warta Eremita Dobrów 2:0 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
28  Strażak Licheń Stary 2:1 Tulisia Tuliszków zobacz ›
28  Polonia Golina 3:2 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
28  Wilki Wilczyn 5:2 Płomień Nekla zobacz ›
28  Olimpia Koło 6:1 Błękitni M±kolno zobacz ›
27  2018-05-27 Orzeł Grzegorzew 6:0 Polanin Strzałkowo zobacz ›
27  Błękitni M±kolno 0:6 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
27  Płomień Nekla 0:0 Czarni Ostrowite zobacz ›
27  Tulisia Tuliszków 1:0 GKS Sompolno zobacz ›
27  Sparta Sklejka Orzechowo 1:1 Olimpia Koło zobacz ›
27  Zjednoczeni Rychwał 1:0 Wilki Wilczyn zobacz ›
27  Kasztelania Brudzew 3:0 Polonia Golina zobacz ›
27  Polonus Kazimierz Biskupi 2:1 Strażak Licheń Stary zobacz ›
26  2018-05-19 Polanin Strzałkowo 0:3 Olimpia Koło zobacz ›
26  Strażak Licheń Stary 4:2 Kasztelania Brudzew zobacz ›
26  Czarni Ostrowite 2:1 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
26  Orzeł Grzegorzew 3:1 Tulisia Tuliszków zobacz ›
26  Polonia Golina 0:4 Płomień Nekla zobacz ›
26  GKS Sompolno 0:2 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
26  Wilki Wilczyn 4:0 Błękitni M±kolno zobacz ›
26  Warta Eremita Dobrów 6:2 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
25  2018-05-12 Tulisia Tuliszków 3:1 Polanin Strzałkowo zobacz ›
25  Olimpia Koło 3:1 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
25  Błękitni M±kolno 2:3 Czarni Ostrowite zobacz ›
25  Kasztelania Brudzew 3:0 GKS Sompolno zobacz ›
25  Polonus Kazimierz Biskupi 2:1 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
25  Sparta Sklejka Orzechowo 1:7 Wilki Wilczyn zobacz ›
25  Zjednoczeni Rychwał 0:2 Polonia Golina zobacz ›
25  Płomień Nekla 0:6 Strażak Licheń Stary zobacz ›
24  2018-05-06 Polanin Strzałkowo 1:5 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
24  Czarni Ostrowite 1:1 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
24  Wilki Wilczyn 2:0 Olimpia Koło zobacz ›
24  Orzeł Grzegorzew 2:1 Kasztelania Brudzew zobacz ›
24  Strażak Licheń Stary 3:2 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
24  Tulisia Tuliszków 2:1 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
24  GKS Sompolno 4:2 Płomień Nekla zobacz ›
24  Polonia Golina 2:2 Błękitni M±kolno zobacz ›
23  2018-05-01 Polonus Kazimierz Biskupi 4:0 Polanin Strzałkowo zobacz ›
23  Olimpia Koło 1:0 Czarni Ostrowite zobacz ›
23  Sparta Sklejka Orzechowo 2:1 Polonia Golina zobacz ›
23  Zjednoczeni Rychwał 1:2 GKS Sompolno zobacz ›
23  Płomień Nekla 3:2 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
23  Warta Eremita Dobrów 0:2 Wilki Wilczyn zobacz ›
23  Błękitni M±kolno 0:7 Strażak Licheń Stary zobacz ›
23  Kasztelania Brudzew 3:2 Tulisia Tuliszków zobacz ›
22  2018-04-28 Polanin Strzałkowo 7:1 Wilki Wilczyn zobacz ›
22  Polonus Kazimierz Biskupi 4:1 Kasztelania Brudzew zobacz ›
22  Orzeł Grzegorzew 3:2 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
22  Czarni Ostrowite 1:0 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
22  Tulisia Tuliszków 3:2 Płomień Nekla zobacz ›
22  GKS Sompolno 6:1 Błękitni M±kolno zobacz ›
22  Strażak Licheń Stary 3:3 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
22  Polonia Golina 0:5 Olimpia Koło zobacz ›
21  2018-04-22 Kasztelania Brudzew 4:0 Polanin Strzałkowo zobacz ›
21  Olimpia Koło 0:0 Strażak Licheń Stary zobacz ›
21  Sparta Sklejka Orzechowo 0:2 GKS Sompolno zobacz ›
21  Błękitni M±kolno 0:1 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
21  Wilki Wilczyn 4:4 Czarni Ostrowite zobacz ›
21  Warta Eremita Dobrów 1:4 Polonia Golina zobacz ›
21  Zjednoczeni Rychwał 5:1 Tulisia Tuliszków zobacz ›
21  Płomień Nekla 3:0 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
20  2018-04-14 Polanin Strzałkowo 3:3 Czarni Ostrowite zobacz ›
20  Polonus Kazimierz Biskupi 5:0 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
20  Strażak Licheń Stary 2:3 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
20  Kasztelania Brudzew 1:2 Płomień Nekla zobacz ›
20  Tulisia Tuliszków 0:1 Błękitni M±kolno zobacz ›
20  Orzeł Grzegorzew 5:1 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
20  GKS Sompolno 2:1 Olimpia Koło zobacz ›
20  Polonia Golina 0:4 Wilki Wilczyn zobacz ›
19  2018-04-07 Płomień Nekla 2:1 Polanin Strzałkowo zobacz ›
19  Warta Eremita Dobrów 3:2 GKS Sompolno zobacz ›
19  Olimpia Koło 0:0 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
19  Zjednoczeni Rychwał 3:3 Kasztelania Brudzew zobacz ›
19  Wilki Wilczyn 0:1 Strażak Licheń Stary zobacz ›
19  Czarni Ostrowite 3:0 Polonia Golina zobacz ›
19  Sparta Sklejka Orzechowo 3:0 Tulisia Tuliszków zobacz ›
19  Błękitni M±kolno 0:0 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
18  2018-03-31 Polanin Strzałkowo 3:2 Polonia Golina zobacz ›
18  Płomień Nekla 2:3 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
18  Kasztelania Brudzew 0:0 Błękitni M±kolno zobacz ›
18  Polonus Kazimierz Biskupi 2:1 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
18  Tulisia Tuliszków 0:6 Olimpia Koło zobacz ›
18  Orzeł Grzegorzew 0:0 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
18  GKS Sompolno 1:2 Wilki Wilczyn zobacz ›
18  Strażak Licheń Stary 0:2 Czarni Ostrowite zobacz ›
17  2018-03-24 Zjednoczeni Rychwał 1:1 Polanin Strzałkowo zobacz ›
17  Polonia Golina 1:1 Strażak Licheń Stary zobacz ›
17  Czarni Ostrowite 0:3 GKS Sompolno zobacz ›
17  Wilki Wilczyn 1:0 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
17  Warta Eremita Dobrów 2:3 Tulisia Tuliszków zobacz ›
17  Olimpia Koło 1:0 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
17  Sparta Sklejka Orzechowo 1:2 Kasztelania Brudzew zobacz ›
17  Błękitni M±kolno 4:3 Płomień Nekla zobacz ›
16  2017-11-18 Polanin Strzałkowo 1:1 Strażak Licheń Stary zobacz ›
16  Płomień Nekla 1:2 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
16  Olimpia Koło 5:0 Kasztelania Brudzew zobacz ›
16  Tulisia Tuliszków 1:0 Wilki Wilczyn zobacz ›
16  Orzeł Grzegorzew 2:1 Czarni Ostrowite zobacz ›
16  GKS Sompolno 1:3 Polonia Golina zobacz ›
16  Polonus Kazimierz Biskupi 3:0 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
16  Zjednoczeni Rychwał 5:0 Błękitni M±kolno zobacz ›
15  2017-11-11 Błękitni M±kolno 2:3 Polanin Strzałkowo zobacz ›
15  GKS Sompolno 1:2 Strażak Licheń Stary zobacz ›
15  Orzeł Grzegorzew 2:1 Polonia Golina zobacz ›
15  Kasztelania Brudzew 0:3 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
15  Zjednoczeni Rychwał 3:0 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
15  Tulisia Tuliszków 2:2 Czarni Ostrowite zobacz ›
15  Polonus Kazimierz Biskupi 3:1 Wilki Wilczyn zobacz ›
15  Płomień Nekla 1:3 Olimpia Koło zobacz ›
14  2017-11-04 Polanin Strzałkowo 1:5 GKS Sompolno zobacz ›
14  Warta Eremita Dobrów 0:0 Płomień Nekla zobacz ›
14  Czarni Ostrowite 1:1 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
14  Sparta Sklejka Orzechowo 2:0 Błękitni M±kolno zobacz ›
14  Olimpia Koło 0:0 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
14  Wilki Wilczyn 0:2 Kasztelania Brudzew zobacz ›
14  Polonia Golina 3:7 Tulisia Tuliszków zobacz ›
14  Strażak Licheń Stary 1:1 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
13  2017-10-28 Sparta Sklejka Orzechowo 3:5 Polanin Strzałkowo zobacz ›
13  Orzeł Grzegorzew 2:0 GKS Sompolno zobacz ›
13  Kasztelania Brudzew 2:0 Czarni Ostrowite zobacz ›
13  Zjednoczeni Rychwał 0:1 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
13  Tulisia Tuliszków 4:1 Strażak Licheń Stary zobacz ›
13  Polonus Kazimierz Biskupi 7:1 Polonia Golina zobacz ›
13  Płomień Nekla 2:2 Wilki Wilczyn zobacz ›
13  Błękitni M±kolno 1:1 Olimpia Koło zobacz ›
12  2017-10-21 Polanin Strzałkowo 3:4 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
12  Warta Eremita Dobrów 5:3 Błękitni M±kolno zobacz ›
12  Czarni Ostrowite 2:2 Płomień Nekla zobacz ›
12  GKS Sompolno 4:6 Tulisia Tuliszków zobacz ›
12  Olimpia Koło 4:0 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
12  Wilki Wilczyn 4:0 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
12  Polonia Golina 1:2 Kasztelania Brudzew zobacz ›
12  Strażak Licheń Stary 2:5 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
11  2017-10-14 Olimpia Koło 2:0 Polanin Strzałkowo zobacz ›
11  Kasztelania Brudzew 2:0 Strażak Licheń Stary zobacz ›
11  Zjednoczeni Rychwał 2:1 Czarni Ostrowite zobacz ›
11  Tulisia Tuliszków 3:0 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
11  Płomień Nekla 3:2 Polonia Golina zobacz ›
11  Polonus Kazimierz Biskupi 1:2 GKS Sompolno zobacz ›
11  Błękitni M±kolno 1:2 Wilki Wilczyn zobacz ›
11  Sparta Sklejka Orzechowo 2:9 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
10  2017-10-07 Polanin Strzałkowo 1:4 Tulisia Tuliszków zobacz ›
10  Warta Eremita Dobrów 1:4 Olimpia Koło zobacz ›
10  Czarni Ostrowite 1:1 Błękitni M±kolno zobacz ›
10  GKS Sompolno 0:5 Kasztelania Brudzew zobacz ›
10  Orzeł Grzegorzew 1:4 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
10  Wilki Wilczyn 5:0 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
10  Polonia Golina 0:3 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
10  Strażak Licheń Stary 0:1 Płomień Nekla zobacz ›
2017-09-30 Warta Eremita Dobrów 3:0 Polanin Strzałkowo zobacz ›
Kasztelania Brudzew 3:0 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
Zjednoczeni Rychwał 5:1 Strażak Licheń Stary zobacz ›
Polonus Kazimierz Biskupi 1:1 Tulisia Tuliszków zobacz ›
Płomień Nekla 1:2 GKS Sompolno zobacz ›
Błękitni M±kolno 5:0 Polonia Golina zobacz ›
Sparta Sklejka Orzechowo 1:2 Czarni Ostrowite zobacz ›
Olimpia Koło 4:0 Wilki Wilczyn zobacz ›
2017-09-23 Polanin Strzałkowo 1:2 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
Czarni Ostrowite 0:5 Olimpia Koło zobacz ›
Polonia Golina 0:3 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
GKS Sompolno 1:0 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
Orzeł Grzegorzew 3:1 Płomień Nekla zobacz ›
Wilki Wilczyn 3:0 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
Strażak Licheń Stary 1:3 Błękitni M±kolno zobacz ›
Tulisia Tuliszków 1:0 Kasztelania Brudzew zobacz ›
2017-09-16 Wilki Wilczyn 5:3 Polanin Strzałkowo zobacz ›
Kasztelania Brudzew 1:2 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
Zjednoczeni Rychwał 2:1 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
Warta Eremita Dobrów 1:2 Czarni Ostrowite zobacz ›
Płomień Nekla 3:0 Tulisia Tuliszków zobacz ›
Błękitni M±kolno 1:0 GKS Sompolno zobacz ›
Sparta Sklejka Orzechowo 0:1 Strażak Licheń Stary zobacz ›
Olimpia Koło 3:0 Polonia Golina zobacz ›
2017-09-09 Polanin Strzałkowo 0:4 Kasztelania Brudzew zobacz ›
Strażak Licheń Stary 1:6 Olimpia Koło zobacz ›
GKS Sompolno 7:1 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
Orzeł Grzegorzew 1:2 Błękitni M±kolno zobacz ›
Czarni Ostrowite 0:0 Wilki Wilczyn zobacz ›
Polonia Golina 1:1 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
Tulisia Tuliszków 5:0 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
Polonus Kazimierz Biskupi 5:2 Płomień Nekla zobacz ›
2017-09-02 Czarni Ostrowite 3:1 Polanin Strzałkowo zobacz ›
Zjednoczeni Rychwał 0:1 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
Warta Eremita Dobrów 0:0 Strażak Licheń Stary zobacz ›
Płomień Nekla 2:2 Kasztelania Brudzew zobacz ›
Błękitni M±kolno 0:0 Tulisia Tuliszków zobacz ›
Sparta Sklejka Orzechowo 5:6 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
Olimpia Koło 3:1 GKS Sompolno zobacz ›
Wilki Wilczyn 7:1 Polonia Golina zobacz ›
2017-08-27 Polanin Strzałkowo 0:2 Płomień Nekla zobacz ›
GKS Sompolno 5:1 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
Orzeł Grzegorzew 2:2 Olimpia Koło zobacz ›
Kasztelania Brudzew 3:1 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
Strażak Licheń Stary 2:6 Wilki Wilczyn zobacz ›
Polonia Golina 1:1 Czarni Ostrowite zobacz ›
Tulisia Tuliszków 3:2 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
Polonus Kazimierz Biskupi 4:0 Błękitni M±kolno zobacz ›
2017-08-19 Polonia Golina 3:0 Polanin Strzałkowo zobacz ›
Zjednoczeni Rychwał 0:2 Płomień Nekla zobacz ›
Błękitni M±kolno 1:3 Kasztelania Brudzew zobacz ›
Sparta Sklejka Orzechowo 1:7 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
Olimpia Koło 2:2 Tulisia Tuliszków zobacz ›
Warta Eremita Dobrów 2:1 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
Wilki Wilczyn 4:0 GKS Sompolno zobacz ›
Czarni Ostrowite 3:0 Strażak Licheń Stary zobacz ›
2017-08-15 Polanin Strzałkowo 2:3 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›
Strażak Licheń Stary 3:1 Polonia Golina zobacz ›
GKS Sompolno 2:0 Czarni Ostrowite zobacz ›
Orzeł Grzegorzew 3:1 Wilki Wilczyn zobacz ›
Tulisia Tuliszków 0:1 Warta Eremita Dobrów zobacz ›
Polonus Kazimierz Biskupi 0:2 Olimpia Koło zobacz ›
Kasztelania Brudzew 1:1 Sparta Sklejka Orzechowo zobacz ›
Płomień Nekla 3:0 Błękitni M±kolno zobacz ›
2017-08-12 Strażak Licheń Stary 1:2 Polanin Strzałkowo zobacz ›
Sparta Sklejka Orzechowo 0:3 Płomień Nekla zobacz ›
Kasztelania Brudzew 0:0 Olimpia Koło zobacz ›
Wilki Wilczyn 3:2 Tulisia Tuliszków zobacz ›
Czarni Ostrowite 3:2 Orzeł Grzegorzew zobacz ›
Polonia Golina 3:3 GKS Sompolno zobacz ›
Warta Eremita Dobrów 1:4 Polonus Kazimierz Biskupi zobacz ›
Błękitni M±kolno 1:3 Zjednoczeni Rychwał zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-20 Polanin Strzałkowo 0:3 Victoria Wrze¶nia zobacz ›
---  2017-09-06 GKS Rzgów 1:3 Polanin Strzałkowo zobacz ›
---  2017-08-23 Victoria Wrze¶nia 0:4 Polanin Strzałkowo zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-03-18 LKS ¦lesin 3:4 Polanin Strzałkowo zobacz ›
2018-03-10 Polanin Strzałkowo 0:5 Vitcovia Witkowo zobacz ›
2018-02-24 Polanin Strzałkowo 0:3 Górnik Konin (JS) zobacz ›
2018-02-18 Phytopharm Klęka 1:1 Polanin Strzałkowo zobacz ›
2018-02-10 Polanin Strzałkowo 2:3 Czarni Czerniejewo zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Polanin StrzałkowoBłękitni M±kolno
Polanin Strzałkowo 1:2 Błękitni M±kolno
2018-06-16, 16:00:00
Strzałkowo
     

SPONSOR GŁÓWNY

SPONSORZY

  

Terminal Strzałkowo

 

                                                              

 

PAWLAK. PRODUCENT OKIEN I DRZWI PCV

 

 

AUTO-NAPRAWA ROBERT MRÓWCZYŃSKI

 

 

 

 

 

 

PATRONAT MEDIALNY