• Kasztelania Brudzew - Polanin Strzałkowo 4:0

Warta Eremita Dobrów-POLANIN 3:0

• autor: polanin-razem, 2017-10-01 01:16

POLANIN TO MY !!!

Niestety Polanin przegrał kolejny mecz ligowy już ósmy z rzędu. Będziemy musieli znaleźć czas, usiąść i mocno pogrzebać w historii, żeby poszukać takiej passy, albo i dłuższej. Pierwsza połowa była dość wyrównana i obie strony miały swoje okazje na objęcie prowadzenia. W drugiej dwie bramki zdobyte przez kapitana gospodarzy zadecydowały o porażce strzałkowian. Trzecia padła już w jednej z ostatnich akcji spotkania. Przy tej okazji dziękujemy jeszcze raz gospodarzom, za przełożenie tego meczu na nasza prośbę na sobotę. W meczu tym Polanin miał wyjątkowo wąską kadrę, jedni byli usprawiedliwieni, drudzy trochę mniej, natomiast niektórzy mieli w czterech literach, żeby pomoc kolegom i jeszcze przemęczać się 140 kilometrową trasą na mecz. Chwała wszystkim obecnym na tym meczu, którzy bardzo rzadko zawodzą. Niektórzy nieobecni tez by na pewno się pojawili, gdyby mogli. Natomiast pozostali niech przemyślą swoje postępowanie.

JESTEŚMY POLANIN, jesteśmy jedną drużyną i wszyscy mamy wspólne cele. Razem trenować, razem grać i starać się wygrywać, razem spędzać czas podczas meczów, wyjazdów i poza boiskiem też. Poświęcamy dla tego wiele - czas spędzony z rodziną czy przyjaciółmi, swoje wolne chwile, możliwości spędzania tego czasu w różny inny sposób. Jednak cały czas gramy dla naszego klubu i nie robimy tego dla pieniędzy jak co w niektórych klubach naszej ligi („gram tam gdzie lepiej płacą, a najlepiej jak płacą wyjściówkę bez względu na wynik spotkania”- cytat zawodnika naszej okręgówki). To, że początek tego sezonu Nam się nie układa nie oznacza, ze mamy spuścić głowy i się poddać. To k... jeszcze nie jest koniec, gramy i walczymy k...dalej. Jesteśmy ze sobą na dobre i na złe. Przeżyliśmy wiele upadków, jak i wzlotów. Raz było gorzej, raz lepiej, ale zawsze razem w jednej drużynie. Wszystko jeszcze przed Nami, pokażemy nasze prawdziwe oblicze i podniesiemy się. Wbrew wszystkim tym, którzy życzą Nam źle, dla tych mamy krótkie - możecie spier... .Nic i nikt Nas nigdy nie złamał i nie złamie. Będziemy razem niezależnie co się wydarzy, bo POLANIN TO MY.

Warta Eremita Dobrów-POLANIN 3:0 (0:0)

Bramki - Dzierzgwa 63',71', Graliński 90+2'

Jędrzejczak,Sobieraj,Bartkowiak,Stawski,Kopczyński,Nadgrodkiewicz,M.Kowalski                (68'Waszak) ,Rosiński,Kowalczyk(73'Siepielski),Kułaga,Jędrzejewski(81'Orłowski)

Kasztelania BrudzewPolanin Strzałkowo