Aktualności

POLANIN-Tulisia Tuliszków 1:4

• autor: polanin-3, 2017-10-11 14:27

Zadecydował hattrick !!!

Polanin przegrał kolejny mecz ligowy tym razem z beniaminkiem z Tuliszkowa. Katem strzałkowian okazał się Kuba Cieślak (zdobywca Złotego Buta konińskiego OZPN-u za zeszły sezon), który zdobył hattricka. Ostatni raz taka sytuacja, że zawodnik gości zdobywa 3 bramki w oficjalnym meczu na boisku w Strzałkowie, miała miejsce prawie 5 lat temu w listopadzie 2012 roku. Trzy bramki zdobył wtedy Andrzej Kaszuba ze Zjednoczonych Rychwał, którzy wygrali wtedy 6:2. W pierwszej połowie goście strzelili 2 bramki po wyjściach na bramkarza. W drugiej połowie dość kuriozalną bramkę zdobyli goście, gdy po wrzuceniu z daleka piłki w pole karne nikt jej nie przeciął i zaskoczyła ona naszego bramkarza wpadając do siatki. Potem czerwoną kartkę otrzymał Krzysztof Witkowski. Grający w osłabieniu strzałkowianie strzelili bramkę autorstwa Sebastiana Kułagi. Pod koniec spotkania zawodnik gości skompletował hattricka. Warto zauważyć, że w końcówce meczu autor trzech goli, był zajęty przede wszystkim zdobyciem żółtej kartki, aby złapać pauzę na następny mecz, na którym nie może być obecny. Cel osiągnął zdejmując koszulkę po trzeciej bramce. Tak więc umiejętności piłkarskie są, ale zasad fair-play nie ma żadnych.

POLANIN - Tulisia Tuliszków 1:4 (0:2)