• Polanin Strzałkowo - Błękitni Mąkolno 1:2

Strażak Licheń Stary 1:4 GKS Sompolno

Sparta Sklejka Orzechowo-POLANIN 3:5

• autor: polanin-w koncu, 2017-10-29 01:18

Tym razem hattrick w Polaninie i długo                                                                                                                                                                                                                                                                                   wyczekiwana wygrana stała się faktem !!!

W meczu o opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli Polanin pokonał na wyjeździe Spartę Sklejkę Orzechowo. W meczu tym kolejny raz padł hattrick, ale tym razem jego autorem był zawodnik Polanina Sebastian Kułaga. Mecz nie zaczął się dobrze dla strzałkowian, bo prowadzenie zdobyli zawodnicy gospodarzy. Jednak dość szybko odpowiedział zdobywca hattricka w tym meczu. Pod koniec pierwszej połowy na prowadzenie wyszli strzałkowianie. W drugiej połowie po rzucie wolnym wyrównali gospodarze. Jednak Polanin szybko pokazał kto rządzi w tym meczu i w ciągu 10 minut strzelił trzy bramki, które dały wygraną. W końcówce Sparta zmniejszyła już tylko rozmiary porażki. Mecz ten był prowadzony w trudnych warunkach, ze względu na mocny wiatr. Strzałkowianie mieli jeszcze kilka okazji na zdobycie bramek i wygrana mogła być bardziej okazała, ale najważniejsze są zdobyte 3 punkty i opuszczenie ostatniej pozycji w tabeli. Zawodnicy Polanina pokazali w końcu na co ich stać i jak potrafią tak naprawdę grac. Przełamali swoją dziwną niemoc, która z jakiegoś powodu się u nich pojawiła i trwała wiele kolejek. Nadszedł jednak jej koniec i teraz może być już tylko lepiej. Jedziemy dalej i liczymy na kolejne punkty jesienią. POLANIN TO MY !

Sparta Sklejka Orzechowo-POLANIN 3:5 (1:2)

Bramki-Sebastian Kułaga 8',43',57', Bartosz Waszak 54',Tomasz Rosiński 64'-                             Pawlak 5',51', Kogut 88'

Jędrzejczak,Sobieraj,Jóźwiak,Stawski,Zauer,Głowacki(60'Rosiński),Nadgrodkiewicz, Waszak(70'Kopczyński),Jędrzejewski,Kułaga(82'Orłowski),Pietryga(77'Siepielski)

Rezerwowy-M.Kowalski