• Polanin Strzałkowo - Błękitni Mąkolno 1:2

Strażak Licheń Stary 1:4 GKS Sompolno

POLANIN-gks s0mp0ln0 1:5

• autor: polanin-zero, 2017-11-05 00:49

Kolejny hattrick i fatalna postawa sędziego !!!

Polanin przegrał mecz, którego nie powinien przegrać, zawodnik gości ustrzelił hattricka, którego nie powinno być, ale po kolei. Już od początku coś wisiało w powietrzu, od momentu gdy sędzia główny podbiegł około 15 minuty do ławki rezerwowych i ostrzegł trenera Polanina, ze Go wyrzuci na trybuny, bo wchodzi na boisko. Była to jednak totalna bzdura, bo nic takiego nie miało miejsca i Kamil Krzyżanowski, ani razu nie przekroczył linii bocznej boiska. W pierwszej połowie Polanin był lepszą drużyną stwarzał sobie sytuacje i objął prowadzenie po golu niezawodnego Sebastiana Kułagi. Obity był także słupek drużyny gości. Mecz wydawał się być pod kontrolą. Na początku drugiej połowy do akcji już na całego wkroczył jednak sędzia. Doszło do „zwarcia” dwóch zawodników Krzysztofa Witkowskiego i napastnika gości. Normalnie w takiej sytuacji obydwoje dostaliby żółte kartki od arbitra. Jednak sędzia dal żółtą naszemu zawodnikowi, natomiast rywal nie dostał niczego. Dlaczego, nie wiemy, bo powinna być pokazana też kartka i zawodnik gości powinien dostać w tej sytuacji czerwoną kartkę jako konsekwencje otrzymania drugiej żółtej. Rywale jednak kontynuowali grę w jedenastu i wyszli na prowadzenie. Chwile po drugiej straconej bramce sędzia, który chyba tylko na to czekał, za dyskusje na argumenty dał żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę Krzysztofowi Witkowskiemu. To była 60 minuta meczu. Strzałkowianie mimo osłabienia próbowali wyrównać stan meczu. Wtedy sędzia dał czerwoną kartkę Kubie Grzelakowi za faul jakich wiele w każdym meczu. To była całkowicie niezrozumiała decyzja. Była 70 minuta i strzałkowianie musieli grac w dziewiątkę. Hattricka skompletował zawodnik, który już dawno powinien być pod prysznicem. To nie były jedyne błędy sędziego i postawimy tezę, którą spokojnie zawsze wybronimy- „Gdyby ten mecz sędziował inny arbiter, Polanin na pewno zapunktowałby w tym spotkaniu”. Stalo się jednak inaczej i cały trud strzałkowian poszedł na marne. Naprawdę szkoda i to nie jest tłumaczenie przegranej drużyny tylko realna ocena tego co się działo, kto był ten widział to na własne oczy. Za ten mecz my dajemy trzecią czerwoną kartkę - arbitrowi tego spotkania.

Natomiast dla tych co nadal nie odzyskali pamięci, którzy w potrzebie prosili i wręcz błagali o pomoc , a potem nie dotrzymali i nadal nie dotrzymują danego słowa, nie są honorowi, nie mają żadnych zasad i pokazują, że naprawdę nie warto było pewnych rzeczy dla nich kiedyś robić mamy jasny przekaz – czas zemsty nadejdzie.

POLANIN-gks s0mp0ln0 1:5 (1:0)

Bramki-Sebastian Kułaga 23'- P.Jankowski 53',Bierut 58', Grabowiecki 72',82',90+3'

Jędrzejczak,Sobieraj,Jóźwiak,Witkowski,Zauer,Grzelak,Nadgrodkiewicz,Waszak(60'Rosiński), Jędrzejewski(74'M.Kowalski),Kułaga,Pietryga(85'Orłowski)

Rezerwowy-Królikowski