Kasztelania Brudzew 0:4 Zjednoczeni Rychwał

Aktualności

Kasztelania Brudzew-POLANIN 4:0

• autor: polanin-fair play, 2018-04-23 01:24

Znowu „czwórka” od Brudzewa !!!

Polanin przegrał z trzecią w tabeli Kasztelanią Brudzew tak samo jak w rundzie jesiennej 0:4. Gospodarze dość szybko wyszli na prowadzenie w tym meczu. Polanin mógł wyrównać niestety Kamil Jóźwiak tym razem zmarnował rzut karny. Pod koniec pierwszej połowy poważnej kontuzji doznał Łukasz Jaszczak, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Po przerwie brudzewianie dość szybko podwyższyli prowadzenie. Potem kapitan gospodarzy strzelił dwie bramki i ustalił wynik tego spotkania. Polanin przed tym meczem miał poważne kłopoty kadrowe i niektórzy zawodnicy byli zmuszeni zagrać w tym meczu choć nie powinni narażając swoje zdrowie. Chwała wszystkim grającym w tym spotkaniu. Warto podkreślić, że ze względu na takie problemy strzałkowianie w tygodniu zgłosili się do Kasztelanii czy nie zgodziliby się oni przełożyć tego meczu na inny termin. Niestety brudzewianie nie poczuli ducha fair play i nie wyrazili zgody na takie rozwiązanie...No cóż będziemy pamiętać ...

Kasztelania Brudzew-POLANIN 4:0 (1:0)