Aktualności

POLANIN-Wilki Wilczyn 7:1

• autor: polanin-siodemka, 2018-04-29 17:58

Demolka !!!

Polanin rozgromił Wilki Wilczyn zajmujące przed tą kolejką 4 miejsce w tabeli 7:1. Tylu bramek strzelonych przez Polanina na strzałkowskim stadionie w ligowym meczu kibice dawno nie oglądali. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce we wrześniu 2013 roku, gdy identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie z Warta Helenów Kramsk. Worek z bramkami rozwiązał Aleksander Stawski i do przerwy Polanin prowadził trzema bramkami. W drugiej połowie strzałkowianie dołożyli jeszcze cztery trafienia, a goście honorową bramkę, którą zdobyli z rzutu karnego. Takiego Polanina chcemy oglądać zawsze. Grającego drużynowo, z rozmachem, konsekwentnie realizującego swoją taktykę i nie pozwalającego rywalom rozwinąć skrzydeł. Przed Polaninem teraz o wiele trudniejsze wyzwanie i wyjazd w najbliższy wtorek do liderującego w tabeli Polonusa Kazimierz Biskupi.

POLANIN-Wilki Wilczyn 7:1 (3:0)

Bramki-Aleksander Stawski 21',78'(karny),Adrian Miara 32',Krystian Pietryga 36',58',                 Paweł Jędrzejewski 53',Kamil Jóźwiak 83' – Kłosowski 68'(karny)

Nowowsiak,Zauer,Waliszewski,Stawski,Kubiak(51'Siepielski),Jóźwiak,Nadgrodkiewicz   (70'Witkowski), Waszak,Jędrzejewski,Miara(79'Bartkowiak),Pietryga(61'Sobieraj)