• Polanin Strzałkowo - Baszta Przedecz 1:3

Warta Eremita Dobrów 2:1 Orzeł Grzegorzew

Tulisia Tuliszków-POLANIN 3:1

• autor: polanin-dog eat dog, 2018-05-13 01:49

Zabójcze minuty II i rzutujące na wynik błędy sędziowskie !!!

Polanin przegrał spotkanie z Tulisią Tuliszków 1:3. Na ten mecz z różnych przyczyn strzałkowianie pojechali w zaledwie 12-osobowym składzie. Mimo tego grając w innym ustawieniu formacji niż zazwyczaj podjęli walkę. Niestety dwa błędy na początku meczu spowodowały utratę dwóch bramek. Od tego momentu gospodarze cofnęli się do tyłu i liczyli na utrzymanie wyniku. Mecz z tego powodu wyglądał jak partia szachów, bo Polanin musiał grac atakiem pozycyjnym, a gospodarze grali bezpiecznie byle przypadkiem nie stracić bramki i jeżeli stwarzała się okazja próbowali atakować. Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie niestety przy udziale sędziego. Po kilku minutach gry zawodnik gospodarzy zagrywa piłkę ręką w polu karnym. Widać to ewidentnie, niestety sędzia puszcza grę i gospodarze wyprowadzają kontrę, która zostaje przerwana faulem. Po wrzutce pechowo piłkę zagrywa Adrian Nadgrodkiewicz i zamiast 2:1(zakładając, ze karny byłby wykorzystany) zrobiło się 3:0. Potem nie zostaje uznana prawidłowo zdobyta bramka Bartosza Waszaka, który wybiega do piłki zza pleców obrońców i nie ma mowy o jakimkolwiek spalonym. W 90 minucie Paweł Jędrzejewski strzela honorową bramkę i sędzia główny kończy mecz. W drugiej połowie było przeprowadzonych 5 zmian i były dwie interwencje służby medycznej na boisku, a sędzia nie doliczył nawet jednej minuty. Niezrozumiałe totalnie. Trójka sędziowska reprezentowała ponownie OZPN Kalisz. O wiele tydzień temu nie mogło być jakichkolwiek zastrzeżeń do pracy sędziów z tego okręgu, to tym razem było, aż zanadto. Naprawdę szkoda, ze wysiłek osłabionego kadrowo Polanina poszedł na marne. Już za tydzień strzałkowianie podejmą u siebie drugą w tabeli Olimpię Koło. Zapraszamy.

Tulisia Tuliszków-POLANIN 3:1 (2:0)

Bramki-Matuszak 8', Cieślak 10', Adrian Nadgrodkiewicz 49'(samobójcza)-Paweł Jędrzejewski 90'

Jędrzejczak,Zauer,Witkowski,Orłowski,Sobieraj,Jóźwiak, Nadgrodkiewicz,Pietryga,Waszak,Jędrzejewski,Siepielski(57'Adamczyk)

Jumpin high with pride in the red, white & blue. Was it the thrills, the spills. I smell a rat up the back. But no a former champion. Who's The King?

Zjednoczeni RychwałPolanin Strzałkowo
Zjednoczeni Rychwał   Polanin Strzałkowo