• Górnik Wierzbinek - Polanin Strzałkowo 0:2

Warta Eremita Dobrów 8:2 Orlik Miłosław

POLANIN-Błękitni Mąkolno 1:2

• autor: polanin-sobek, 2018-06-17 12:38

Mamy to !!!     Utrzymanie jest nasze !!!

Gramy nadal w okręgówce !!!

Polanin po koszmarnym meczu w swoim wykonaniu i przegranej utrzymał się w okręgówce. Stało się tak dzięki wygranej w Golinie Orła Grzegorzew , któremu jeszcze raz bardzo dziękujemy i będziemy pamiętać :-). Na mecz w Strzałkowie  goście z Mąkolna mający już utrzymanie po zeszłotygodniowym remisie ze Spartą Orzechowo przyjechali w dziesięcioosobowym składzie. Mimo tego zagrali dobre spotkanie i wygrali ten mecz. Strzałkowianie mimo przewagi jednego zawodnika przez cały mecz walili głową w mur. Zmarnowali z 5 sytuacji z cyklu jak to nie wpadło, gdzie bohaterem był bramkarz gości. Na spalonego dali się złapać z 15 razy przez obronę mądrze zarządzaną przez kapitana Błękitnych. Trafili także w spojenie. Nie szło i koniec i nie zrobisz nic. W końcówce pierwszej połowy goście zdobyli dwie bramki. Na drugą połowę strzałkowianie wyszli z mocnym postanowieniem odwrócenia wyniku, ale zdobyli tylko jedną bramkę z rzutu karnego. Mimo tego Polanin utrzymał się w okręgówce. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Przede wszystkim naszemu trenerowi, który zrobił dużo dobrego dla drużyny i zawsze profesjonalnie podchodził do swoich obowiązków. Zawodnikom, którzy mimo wielu problemów w tym sezonie walczyli do końca, nie odpuszczali i pokazali na kogo zawsze można było liczyć i kto ma Polanina w sercu. Dziękujemy także wszystkim tym, którzy wspierali nas we wszelaki różny sposób i pomagali w tym trudnym dla nas sezonie. Dziękujemy drużynie Orła Grzegorzew, za uratowanie dla nas okręgówki. Jak znajdziemy trochę czasu podczas mundialu to postaramy się jeszcze w tym miesiącu podsumować ten sezon. POLANIN TO MY !!!

POLANIN-Błękitni Mąkolno 1:2 (0:2)

Bramki-Adrian Nadgrodkiewicz 70'(karny)-Czajkowski 44',45+2'

Jędrzejczak,Zauer,Waliszewski,Jóźwiak,Sobieraj,Witkowski(53'Siepielski),Nadgrodkiewicz, Waszak(87'Orłowski),Jędrzejewski,Miara,Pietryga

Rezerwowy-Królikowski