Kasztelania Brudzew 0:4 Zjednoczeni Rychwał

Aktualności

Polonia Golina-POLANIN 0:6

• autor: polanin-pp, 2018-08-12 01:34

Szóstka do zera !!!

Polanin w swoim pierwszym oficjalnym meczu sezonu 2018/19 w ramach okręgowego Pucharu Polski wygrał w Golinie z miejscową Polonią 6:0. Mecz ten rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem, gdyż przed spotkaniem nad stadionem przeszła ulewa, a potem trzeba było jeszcze od nowa odmalować zmyte linie boiska. Już na początku meczu Polanin objął prowadzenie. Po dwudziestu minutach prowadził już 3:0 i sprawa awansu była już praktycznie rozstrzygnięta. W drugiej połowie strzałkowianie strzelili kolejne 3 bramki i wygrali zasłużenie ten mecz awansując do kolejnej rundy, która zostanie rozegrana 29 sierpnia. Bardzo cieszy fakt, ze Polanin w końcu zagrał mecz na zero z tyłu. Naprawdę trudno w to uwierzyć, ale ostatni raz taka sytuacja miała miejsce prawie rok temu także w pierwszej rundzie Pucharu w meczu z rezerwami Victorii Września(4:0). Już w najbliższą środę Polanin zainauguruje ligę meczem domowym z Wartą Pyzdry, na który zapraszamy. Poniżej prezentujemy ruchy kadrowe w Polaninie przed tym sezonem.

PRZYSZLI-

Adamczyk Wiktor,Ciesielski Jakub,Kolbertowicz Jakub,Rybarczyk Dominik,Wieczorek Filip(SKP Słupca junior młodszy)

Beser Paweł (Pelikan Niechanowo)

Ceglewski Kamil,Drozd Wojciech,Kasprowicz Norbert,Maćkowiak Fabian (niezrzeszeni)

Jarecki Tomasz,Witowski Piotr (SKP Słupca)

Musielak Patryk(wznowił treningi)

ODESZLI-

Jaszczak Łukasz (SKP Słupca)

Jędrzejczak Mariusz,Kubiak Patryk,Pietryga Krystian,Witkowski Krzysztof (zawiesili treningi)

Polonia Golina-POLANIN 0:6 (0:3)

Bramki-Jarecki 3',Ceglewski 11', Sobieraj 20',Stawski 48',Ciesielski 68'(karny), S.Adamczyk 70'

W.Adamczyk(60'Nowowsiak),Jóźwiak,Waliszewski,Stawski,Kolbertowicz(72'Bartkowiak),              Drozd,Maćkowiak(63'Ciesielski),Sobieraj(67'S.Adamczyk),Siepielski(75'Orłowski), Ceglewski(53'Miara),Jarecki