Aktualności

Sparta Sklejka Orzechowo-POLANIN 2:2

• autor: polanin-nb, 2018-10-22 01:35

Kolejny dwubramkowy remis !!!

Polanin tak jak przed tygodniem zremisował swój mecz 2:2. Bramki tez wpadały w tej samej kolejności strzałkowianie najpierw prowadzili, potem przegrywali i doprowadzali do remisu. Jednak tym razem ten remis jest niezadowalającym wynikiem patrząc na przebieg meczu. Od początku strzałkowianie zaatakowali rywali i zaczęli stwarzać sobie sytuacje strzeleckie. Po kwadransie gry Michał Bartkowiak wyprowadził Polanina na prowadzenie. Po kilku minutach sędzia gwizdnął rzut karny, którego niestety nie wykorzystał Sebastian Kułaga. Warto podkreślić, że bramkarz rywali Radosław Rybka to specjalista od jedenastek. W tym sezonie to już czwarty rzut karny zmarnowany przez rywali Orzechowa, gdy stał on w bramce!!! W dalszej części pierwszej połowy strzałkowianie chcieli podwyższyć prowadzenie, ale skuteczności nie było. Gdy wydawało się, że zejdą na przerwę z prowadzeniem stracili bramkę. Po błędzie bramkarza trafiony piłką zawodnik Sparty zdobył gola. To był chyba jedyny celny strzał rywali w pierwszej połowie. Ledwo zaczęła się druga połowa, a gospodarze wyszli na prowadzenie. Po rzucie z autu i błędzie w kryciu padła dla nich bramka. Strzałkowianie dążyli do zmiany wyniku meczu i stwarzali kolejne sytuacje, ale bez efektów. Do wyrównania doprowadził w końcu Fryderyk Siepielski. Potem strzałkowianie mieli kolejne okazje jednak albo bramkarz rywali zrobił paradę meczu, gdy odbił piłkę uderzoną głową w kozła z kilku metrów, albo piłkę z linii bramkowej wybił zawodnik Sparty, a gdy nawet raz piłka wpadła do bramki to sędzia odgwizdał pozycję spaloną. W samej końcówce niewiele brakowało, a to rywale zdobyliby zwycięską bramkę na szczęście piłka poleciała obok strzałkowskiej bramki. Tak więc strzałkowianie tylko sobie zawdzięczają, że nie zdobyli kompletu punktów w tym meczu. Jeszcze jedna sprawa czy sędzia główny naprawdę musi dopuszczać do gry tak podobne stroje zespołów. Polanin grał w białych koszulkach z niebieskimi numerami, niebieskich spodenkach i niebieskich getrach. Gospodarze natomiast grali w biało-niebieskich pasiastych koszulkach z białymi numerami, niebieskich spodenkach i białych getrach. Niby się dobrze miały odróżniać, ale wiadomo przecież, że praca przy komputerze psuje wzrok :-).

Sparta Sklejka Orzechowo-POLANIN 2:2 (1:1)